به شفاطب نوین خوش آمدید

  • Info@shafatebnovin.com
  • 021-77616158

نکات ضروری هنگام خرید کفش

نکات ضروری هنگام خرید کفش

هر چه سن بالاتر میرود اندازه پای شما بزرگتر میشود پس هر بار که کفش برای خرید کفش میروید کامل کفش رو امتحان کنید! خانم ها نباید کفش های با پاشنه بلندتر از پنج سانتیمتر خریداری کنند.

کفش را در عصر بخرید معمولا بین ساعت ( ۱۷ الی ۱۹ )چون عصرها پای شما بزرگتر است.کفش باید هم در ناحیه پنجه و هم در ناحیه پاشنه فیت و اندازه پای شما باشد.هردو کفش چپ و راست را پوشیده و امتحان کنید.

در بسیاری از مردم اندازه پاها با هم متفاوت است. کفش را به اندازه پای بزرگتر بخرید و در داخل کفشی که پای کوچکتر در آن میرود یک کفی نازک بگذارید کافی است .وقتی برای امتحان کردن کفش سرپا می ایستید باید در جلوی کفش و در جلوی بلندترین انگشت شما یک سانتی متر فضای خالی وجود داشته باشد.با کفش چند قدم راه بروید تا از راحت بودن آن مطمئن شوید.

هیچوقت معیار شما برای انتخاب اندازه کفش شماره ای که روی آن نوشته شده است نباشد . این اندازه ها بر حسب شکل و سازنده کفش و کشور سازنده متفاوت است. همیشه کفش را به پا کنید و امتحان کنید.( تا جایی که میتوانید به جای خرید انلاین حضوری کفش خریداری کنید) کفشی را انتخاب کنید که تا حد امکان به شکل پایتان باشد.مطمئن شوید پنجه کفشتان به اندازه پنجه پایتان بوده و تنگ نباشد. پنجه پهن ترین قسمت پا و کفش است. کفش های نوک تیز و با پنجه تنگ نخرید.

هیچوقت کفش تنگ نخرید و فکر نکنید کفش بتدریج و با پوشیدن، جا باز میکند. (حرفی که همه فروشنده های کفش بهتون میگن اصلا صحت ندارد)پاشنه پا در عین اینکه باید در کفش احساس راحتی کند، باید فیت هم باشد. پشت کفش باید پاشنه پایتان را کاملا دربر گرفته و اجازه سرخوردن و حرکت در کفش را به آن ندهد. در حین راه رفتن نباید پاشنه پایتان از کفش بیرون بیاید. وقتی پایتان در کفش است باید بتوانید به راحتی انگشتان پایتان را خم و راست کنید و راحتی پا رو احساس کنید.

توجه داشته باشید پا قلب دوم شماست. برای اون دسته از دوستان که پیاده روی زیادی میکنند و یا دوستانی که سر کارشون فعالیت زیادی میکنند کفش طبی بهترین گزینه است. چه بسا که جدیدا کفش های طبی از نظر ظاهری تنوع زیادی پیدا کردند

دیدگاه خود را بنویسید

کانال تلگرام

درخواست عضویت در کانال تلگرام شفاطب نوین

پیج اینستاگرام

شفاطب را در پیج اینستاگرام دنبال کنید.

ساعت کاری شفاطب

شنبه تا چهارشنبه - 9:00 - 18:00 پنجشنبه - 9:00 - 13:00

آدرس

تهران - خیابان انقلاب - خیابان بهار جنوبی - برج بهار - طبقه 10 - واحد 747 / طبقه 6 - واحد 637